Kontakt

JasioweLove

ul. Królowej Jadwigi 9B/3
26-617 Radom
woj. mazowieckie

Kontakt telefoniczny: 793-009-467
Kontakt mailowy: sklep@jasiowelove.pl

Płatności natychmiastowe:

Zapłać 30 dni po zakupie. Lub:

 

Twoje codzienne źródło zdrowia 0
Twoje codzienne źródło zdrowia

Czy wiesz, że organizm ludzki potrzebuje innych substancji odżywczych na dzień, a innych na noc?

Ponieważ organizm ludzki funkcjonuje inaczej w dzień, a inaczej w nocy. Praca wielu narządów zależy od cyklu dobowego, a ich prawidłowe współdziałanie jest podstawą dobrej kondycji fizycznej i psychicznej człowieka. W 2017 roku za badania nad molekularnymi mechanizmami odpowiedzialnymi za rytm całodobowy, została przyznana Nagroda Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny, dając wyraz temu, jak ważne jest dla dobrego samopoczucia jest dostosowanie fizjologii organizmu do faz dobowych. ....

czytaj całość »
Docenione zastosowanie Aloesu w kosmetykach 0
Docenione wartości Aloesu w kosmetykach

Najnowsze doniesienia naukowe potwierdzają bezpośredni związek pomiędzy zdrowiem i samopoczuciem a wyglądem i kondycją skóry. Skóra jest największym organem naszego organizmu, połączonym bezpośrednio z układem nerwowym. Rozwój nauki doprowadził do przełomu w postrzeganiu roli i znaczenia połączenia mózg-skóra oraz do powstania nowej gałęzi medycyny: psychodermatologii. Skóra i mózg rozwijają się z tej samej blaszki zarodkowej – ektoblastu, z czego niewątpliwie może wynikać wzajemne oddziaływanie pomiędzy nimi. Bezpośredni związek pomiędzy zdrowiem i samopoczuciem a wyglądem i kondycją skóry został potwierdzony licznymi badaniami. Prawdziwy przełom stanowi połączenie wewnętrznej suplementacji z produktami działającymi od zewnątrz.

MOC KOMÓREK MACIERZYSTYCH Z ALOESU zamknięta w kosmetykach linii DuoLife Aloes Beauty Care !

* Linia Aloesowa kosmetyków i jest świetnej jakości i w ponad 95% naturalna.

* Znajdziecie dla siebie: krem na dzień, krem na noc, żel do twarzy, żel do ciała, tonik, szampon, piankę do higieny intymnej. 

* Świetna jakość w zaskakująco dobrej cenie.  

czytaj całość »
Ubranka dziecięce - cena czy jakość? 0
Ubranka dziecięce - cena czy jakość?

A więc jak to jest przy zakupie ubranek dla Waszych dzieci, wybieracie cenę czy jakość? 

A co jeśli można wybrać jedno i drugie, a przy tym piękne wzory? ;) Polska marka GAMEX oferuje ubranka dla niemowląt i młodszych dzieci w przystępnej cenie, zachowując przy tym wysoką jakość tkanin i wykonania. Ubranka szyte są w Polsce i sprzedawane też poza granicami naszego kraju, gdzie również cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. 

W naszym sklepie oferujemy ubranka w rozmiarach od 54 do 110, dla chłopców i dziewczynek. Piękne wzory, bawełna 95% + 5%elastanu, bardzo długo zachowują swój wygląd nawet po wielu praniach. Wszystkie pozytywne spostrzeżenia wynikają z mojego subiektywnego doświadczenia, ale również z rozmów z koleżankami czy innymi osobami, które zachwalają sobie markę GAMEX. Mój synek Jaś praktycznie wychował się w ubrankach tej marki, dlatego mam ogromny do niej sentyment i z czystym sumieniem serdecznie polecam te ubranka innym.

 

 

czytaj całość »
Znaczenie kolagenu w organiźmie. Jaki kolagen wybrać? 0
Znaczenie kolagenu w organiźmie. Dlaczego kolagen rybi a nie wieprzowy?

Kolagen jest najczęściej występującym białkiem, budulcem w naszym ciele, jest swoistym spoiwem, które łączy ze sobą komórki. Kolagen jest budulcem: skóry, kości, zębów, ścięgien, stawów, rogówki oka, chrząstek, naczyń krwionośnych, układu pokarmowego, czyli występuję praktycznie wszędzie naszego organizmu.

Dzięki swym właściwościom nazywany jest białkiem młodości. Jego funkcją w naszym organiźmie jest również ochrona narządów wewnętrznych, takich jak żołądek, nerki, czy wątroba, poprzez tworzenie wokół nich warstwy zabezpieczającej. Kolagen odgrywa również znaczącą rolę w układzie immunologiczny, odpornościowym, wspierając obronę organizmu przed toksynami, drobnoustrojami czy komórkami rakowymi. 

Korzyści kolagenu są więc dla nas ogromne. To białko nie tylko pomaga...

czytaj całość »
Czym jest Mądra i zdrowa suplementacja- dlaczego DuoLife ? 0
Mądra suplementacja - dlaczego DuoLife ?

Suplementacja ma na celu uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów w naszym organiźmie suplementami, najlepiej tymi pochodzenia naturalnego. W obecnych czasach, kiedy żywość jest przetwarzana, stosowane są chemiczne nawozy, duże ilości konserwantów - wartość i jakość produktów znacznie spada, dlatego tak ważne jest suplementowanie. Na rynku dostępna jest szeroka gama różnych suplementów, o różnej zawartości poszczególnych składników witamin i minerałów aktywnych, często wartością dodaną są cukry, pochodne cukrów, woda i inne wypełniacze, dlatego tak ważne jest mądrze wybierać, mądrze wydawać pieniądze na produkty, które przyniosą oczekiwany efekt, bo równie dobrze można te pieniądze wyrzucić przez okno. Czytajcie składy i mądrze wydawajcie swoje pieniądze, bo zdrowie jest najważniejsze. Mądra suplementacja diety wiąże się również z regularnym codziennym zażywaniem suplementów. To nie są leki, które zażywamy doraźnie, a takie, dzięki którym stosując codziennie wzmacniamy prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, zapobiegając powstaniu infekcji czy chorób, lub  ich działanie pozwala łagodnie doświadczać objawów chorób.

Ciekawostką jest, że produkt aby być uznany za suplement musi posiadać min. 37% substancji aktywnych.  Kolejną ciekawostką i istotnym faktem jest to, że w suplementach DuoLife znajduje się w składzie 100% substancji aktywnych. ...

czytaj całość »
Historia firmy 0
Historia firmy

Witamy w JasioweLove - HandMade with Love
Nasze wyroby są szyte z miłością i starannością, z wielkiej pasji do szycia. Bo wspaniale jest robić w życiu to co się kocha. 

A wszystko zaczęło się od jednej poduszki sówki i imienia poduszkowego dla synka, szyte podczas urlopu macierzyńskiego, potem post na Facebook wśród znajomych, likei i serduszka. I jest boom pierwsze zamówienie od koleżanki też na duże literki "love" - to właśnie Magda, koleżanka z klasy licealnej, była bodźcem do powstania firmy, zmotywowała mnie do stworzenia..

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl