Czas realizacji produktów marki własnej JasioweLove i JL Home to około 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, czas zależy od natężenia zamówień. Jeśli potrzebny wcześniejszy termin wysyłki, proszę ustalić to telefonicznie, a następnie dopisać w uwagach. Czasami większe zamówienia mogą wymagać dłuższego czasu, ale zawsze klient jest o tym informowany. 

ZAREJESTRUJ SIĘ na PLATFORMIE MYDUOLIFE - KUPUJ Z RABATAMI i wprost od producenta.

Załóż konto Klubowicza lub Preferowane na platformie myduolife, zamawiaj prosto od producenta we własnym sklepie internetowym. Jako klubowicz masz również dostęp do infolinii medycznej DuoLife, możesz z lekarzami konsultować dobór suplementów. Załóż konto klubowe pod tym linkiem

 jasiowelove.myduolife.com

 

Załóż własne konto na platformie myduolife, zamawiaj prosto od producenta we własnym sklepie internetowym. Do wyboru masz 2 rodzaje konta:

Konto Preferowane - zawsze zakupy z rabatem 10-15% na dowolną ilość produktów, bez obowiązku zamawiania cyklicznego. 

Konto Klubowicza - pierwszy zakup z rabatem 10-15% jeśli jednorazowo zamówisz produkty na min. 250pkt, a później każdy kolejny zakup z rabatem 30-40%, bez obowiązku cyklicznego zamawiania, nawet po 1 produkcie.. Takie konto Klubowicza możesz również uzyskać, jeśli w ciągu 30 dni zrobisz w sumie zakupy na 250pkt na koncie Preferowanym. 

Wybierając konto Preferowane, również masz możliwość uzyskania konta Klubowicza jeśli w ciągu 30 dni zrobisz w sumie zakupy na 250pkt. masz możliwość w swoim panelu zmienić rodzaj konta na Klubowicza lub zadzwonić na infolinie DuoLife i poprosić o zmianę rodzaju konta na Klubowicza.

Jako klubowicz masz również dostęp do infolinii medycznej DuoLife, możesz z lekarzami konsultować dobór suplementów. Załóż własne KONTO  pod tym linkiem

 jasiowelove.myduolife.com

 

Pod tym linkiem znajdziesz również pozostałe produkty Duolife / sklep

Pod tym linkiem znajdziesz również pozostałe produkty Duolife / sklep

 

Korzyści z założenia konta klubowicza DuoLife, to nie tylko

* drugie zakupy w najniższych cenach od producenta. Rabaty od cen detalicznych. 30-40%

* robisz zakupy we własnym sklepie internetowym / tworzysz swój link partnerski - adres www sklepu

* Dzięki własnemu kontu dostajesz dostęp do infolinii medycznej DuoLife, możesz skonsultować jakie suplementy zażywać na swoje problemy zdrowotne. 

* Przy zamówieniach cyklicznych co miesiąc GRATISY Z PROGRAMU LOJALNOŚĆIOWEGO / sumują się :

- od drugiego zamówienia na min. 250pkt. GRATISY za 1zł.

- zamówienie na min. 500pkt: dodatkowo suplement butelka/ olejek Innubio za 1zł.

- od 750pkt, - Chlorofil za 1zł 

* możliwość wysyłki za 1zł

* polecając innym założenie konta klubowicza z Twojego linka partnerskiego,  zyskujesz PREMIĘ pienieżną na wirtualny portfel, którą możesz wykorzystać na zrabatowanie kolejnych zakupów. Premia w kwocie różnicy między cenami preferowanymi a klubowicza od wartości zamówienia.

*dostęp do konferencji, szkoleń i klubu zdrowego życia.

 

Na każde kolejne zamówienie nie masz obowiązku robienia go co miesiąc, czy na daną ilość punktów. Kupujesz kiedy chcesz        i tyle produktów ile potrzebujesz, choćby jeden - w najniższej cenie od producenta. 

Rejestracja konta pod linkiem:

 jasiowelove.myduolife.com

  

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl