Czas realizacji produktów marki własnej JasioweLove i JL Home to około 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, czas zależy od natężenia zamówień. Jeśli potrzebny wcześniejszy termin wysyłki, proszę ustalić to telefonicznie, a następnie dopisać w uwagach. Czasami większe zamówienia mogą wymagać dłuższego czasu, ale zawsze klient jest o tym informowany. 

Każdy rodzic od narodzin maleństwa przykłada ogromną wagę do jego bezpieczeństwa. Praktycznie nawet na chwilę nie spuszcza z niego oka i dba przez cały czas o jego potrzeby. Dla wielu rodziców momentem wytchnienia jest sen dziecka w łóżeczku. Wydawać, by się bowiem mogło, że w nim na malucha nie czyhają żadne niebezpieczeństwa. Jednak rzeczywistość jest nieco odmienna i nawet podczas snu niemowlę mogą spotkać pewnego rodzaju zagrożenia. Przede wszystkim dziecko narażone jest na uderzenie się główką lub inną częścią ciała o drewniane szczebelki łóżeczka. Jest jednak prosty sposób, by temu zapobiec. Wystarczy zaopatrzyć się w ochraniacze pikowane, które przygotowaliśmy w naszym bogatym asortymencie.

Dzięki opisywanym produktom łóżeczko dziecka będzie stanowiło oazę, w której niemowlę będzie mogło zarówno spokojnie zasypiać, jak i budzić się

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl